Celtabet Giriş ile Işlek Tombala

Ülkemizde yılbaşı gecelerinin en devasa cümbüşü olan tombala, vatan dışında Bingo ismi ile oynanmaktadır. Bingo bahis geceleri, dünya genelinde epey arz gören tek uygulamadır ve oynayanlara devasa mutluluk vermektedir.

Celtabet Giriş işlek tombala ile orijinalini gözeten tombala oyununun aynısını sitemizde bulabilirsiniz. Tombala oyunları, defa basit tek reyindir. Bütün iştirakçilerden belirlenmiş ölçüde tek kıymet alınıp, adaleye oluşturulur. Çinko durumlarında ayrı tek hasılat sağlanır. Tombala yapması gidişatında kasada toplanan tutar, kazanan fertlere eşit Istikametten dağıtılmaktadır. Tek kazanan çıkarsa, hasılatın tamamını tek başına almaktadır.

Ananesel Oyunlar

Canlı okey, geleneksel yapısını gözetecek biçimde hem tekli hem çift Istikametten oynanabilmektedir. Adaleye gidişatına göre meydana konan tutar, kazanan ferdin adına hatıranda yatırılmaktadır. Tavla, ülkemizde her kısımda kolaylıkla oynanabilen tek reyindir. Celtabet Giriş işlek tavla ile bayağı Istikametten oynanan tavla oyunları, çevrimiçi seviyeye aktarılmıştır. Aşinayı gibi tavla 2 kişi ile oynanmaktadır ve kazanan kişi, parayı da kazanmaktadır.

Site, sunmuş olduğu farklı reyin alternatiflerinin arasına sanal oyunu da ek etmiştir. 3D futbol ve sanal slot, sitenin sunmuş olduğu diğeri oyunların misallerindendir.